Küte, jahutus, ventilatsioon

Õhksoojuspump

Hoonete kütmiseks ja jahutamiseks kasutame tuntud tootja Mitsubishi Electric MSZ-LN25 energiasäästlikku ( A+++ ) õhksoojuspumpa mis toimib tõhusalt kuni -35 kraadilises teperatuuris ja kütab põhikütteseadmena kuni 80 m2.

Õhksoojuspump on tõhus ja energiasäästlik, mis kütab või jahutab vastavalt vajadusele, tagades mugava ja meeldiva sisekliima.

Õhksoojuspumba põhiomadused nagu I-SEE sensor, ööreziim ja WIFI teevad uuest soojuspumbast tõelise nutika kliimaseadme.

Õhksoojuspump omab integreeritud WIFI süsteemi, mis võimaldab hõlpsalt soojuspumpa monitoorida ja juhtida internetirakenduse. MEL Cloud abil. Ükskõik, kas viibime kodus diivanil või reisil. Nii on tagatud täielik kontroll soojuspumba üle igal ajahetkel.

Häälestatav küttereziim

Õhksoojuspumpa saab seadistada säästlikule kütterežiimile alates +10 ºC ja häälestada ühe kraadi haaval temperatuurini +31 ºC.

Nutikas õhksoojuspumba ja konditsioneeri juhtimine võimaldab sõltumata ajast ja kohast seadistada nutitelefoni abil ideaalse toatemperatuuri, säästes küttekulusid.

  • Ühildub koduse WiFi võrguga ja annab tasuta nutitelefoni rakenduse abil täieliku kontrolli õhksoojuspumba üle.
  • Võimaldab talvel lülitada õhksoojuspumba malada kütte režiimile 5-15 °C, säästes nii energiat ja kaitstes torusid külmumisest.
  • Kaitseb kodu kahjustuste eest andes märku kui toatemperatuur või niiskustase on liiga kõrge või madal.

I-SEE andur

Õhksoojuspump on varustatud I-SEE infrapunaanduriga, tänu millele ei jää ükski koht ruumis kütmata.
Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja seadistub vastavalt sellele. Seade jälgib ruumi ja salvestab mällu kõik liikumised ja temperatuurid ja määrab kindlaks, kus inimesed kõige rohkem viibivad ja seadistab õhuvoolu ning suunab sooja või jaheda õhu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Plasma Quad filtrisüsteem

Lisaks suurepärastele kütteomadustele puhastab õhksoojuspump ka toaõhku. Plasma Quad filter kõrvaldab tõhusalt viirused, allergeenid, tolmu, hallituse, bakterid või muud soovimatud osakesed.

Plasma Quad-filtriga õhksoojuspump eemaldab 94–99% soovimatutest õhus levivatest osakestest. Plasmapõhine filter neutraliseerib allergeenid, viiruseosakesed ja bakterid, puhastades samal ajal õhku tolmust.

Seadme juhtimine läbi kaugjuhtimispuldi:

Seadme paljud mugavusfunktsioonid on kaugjuhtimispuldiga väga hõlpsasti juhitavad.
Kogu infot on lihtne lugeda suurel ekraanil.

Elektriline põtrandakütte

Hoone esik ja dusiruum / wc on varustatud energisasäästliku elektrilise põrandaküttega mida juhib DEVIreg™ Smart WiFi põrandaküttetermostaat.

DEVIreg™ Smart on intuitiivne programmeeritav taimeriga termostaat mida saab juhtida oma WiFi ja DEVIreg™ Smart App rakenduse abil oma telefonis või arvutis olles mistahes maailma paigast mistahes ajal. 

Termostaadil on avatud akna funktsioon ja energiasäästuprogramm, mis sisaldab ka optimaalse kütmise alguse/lõppemise juhtimist, mis tagab soovitud temperatuuri täpselt õigeks ajaks säästes sellega küttekuludelt.

Ventilatsioon

Hoonetes kasutame tuntud tootja Mitsubishi Electric VL-100 ventilatsiooniseadet, mis ventileerib ruume suletud akendega ja tagab alati tõhusa, kvaliteetse ning energiasäästliku õhuvahetuse.

Vendilatsiooniseade parandab sisekliimat energiatõhusalt ja soojustagastuse efektiivsusega kuni 85% soojusenergiast ning tänu mürasummutusele töötab seade väga väga vaikselt. Kõik selleks, et sind mitte segada !

Soojustagastusega ventilatsiooniseade on töökindel ja pika kasutuseaga, mis annab võimaluse ventileerida ruume pika aja jooksul ilma soojust välja laskmata.